logoSTOWARZYSZENIE ZDROWEJ ŻYWNOŚCI: INNOWACYJNA METODA, UMOŻLIWIAJĄCA SCHUDNIĘCIE 5 KG TYGODNIOWO, BEZ CHEMIKALIÓW, DIETY I WYSIŁKU FIZYCZNEGO.

Jeden z najbardziej szanowanych obecnie lekarzy medycyny (Dr Antoni Dolecki).

W dzisiejszych czasach diety, treningi, pigułki i liposukcja są najczęściej używanymi metodami walki z nadwagą. Ponieważ jednak liczba osób otyłych rośnie bardziej niż kiedykolwiek, łatwo stwierdzić, że żadna z nich nie jest naprawdę skuteczna. Sytuacja zaczęła się zmieniać, gdy KETO DIET zadebiutowało na polskim rynku. Produkt ten promuje naturalne chudnięcie dzięki swojemu naturalnemu składowi.

Phytoirisina, otrzymana przez naukowców z rambutanu, jest silnym przeciwutleniaczem i chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty przyspiesza metabolizm, co pozwala organizmowi zintensyfikować proces spalania tłuszczu. Ponadto pobudza termogenezę, ograniczając tym samym wchłanianie tłuszczów w organizmie.


Na Państwa pytania odpowie:
Dr Antoni Dolecki
Dyrektor Narodowego Centrum Nauk Medycznych, Doktor nauk medycznych, honorowy specjalista w Polsce, terapeuta, dietetyk.

Staż pracy: 32 lata


Co to jest KETO DIET ?

kapsułki KETO DIET zawierają wszystkie niezbędne mikroelementy, które przyczyniają się do intensywnego spalania tłuszczu, nawet w najbardziej problematycznych obszarach. Ten produkt nie tylko skutecznie redukuje wagę, ale także leczy i odmładza twoje ciało od wewnątrz.
KETO DIET to trójfazowy system odchudzania:
Faza 1: cząsteczki phytoirisiny wiążą się z cząsteczkami toksyn, które w ten sposób są wydalane z organizmu.
Faza 2: Phytoirisina, związana ze "szkodliwymi" białymi cząsteczkami tłuszczu, usuwa je z organizmu. Ważne jest, że środek nie niszczy "zdrowego" brązowego tłuszczu, który utrzymuje elastyczność skóry i nie pozwala na tworzenie rozstępów, które są zwykle konsekwencją nagłego procesu odchudzania.
Faza 3: gromadząca się w organizmie phytoirisina zapobiega odkładaniu się białego tłuszczu, nie pozwalając tym samym na zwiększenie masy ciała. Dzięki temu figura przez długi czas pozostaje szczupła!

KETO DIET : koncentrat roślinny. 25 to dawka tego produktu, zawierająca niezbędną ilość substancji aktywnych, które zwiększają szybkość spalania tkanki tłuszczowej o 10 razy! Zostało klinicznie udowodnione, że KETO DIET przyspiesza metabolizm, przywraca aktywność układu hormonalnego, stymuluje regenerację tkanek i tłumi głód. Produkt ten jest całkowicie naturalny i działa jako naturalny stymulator naturalnych procesów organizmu ludzkiego. Ponieważ spalanie tłuszczu występuje w wyniku szybkiego metabolizmu, nie będzie konieczne przejście na dietę. Aby utrzymać prawidłowe działanie metabolizmu, wystarczy zbilansowana dieta + kapsułki KETO DIET , przyjmowane dwa razy dziennie. Dzięki tej metodzie nie będzie konieczne poddawanie się intensywnej aktywności fizycznej.

Podstawowe właściwości KETO DIET :

 • Spalanie tłuszczu
 • Hamowanie apetytu
 • Normalizacja tła hormonalnego
 • Oczyszczanie i odmładzanie ciała
 • Efekt tonizujący dzięki spalaniu tłuszczu

Dzięki KETO DIET metabolizm znacznie przyspiesza i dlatego podskórny tłuszcz w problematycznych miejscach spala się z prędkością 700 gramów dziennie! KETO DIET jest również skuteczny w przypadkach, gdy wahania hormonalne są przyczyną nadwagi. Jeśli masz skłonność do nadwagi, ten produkt jest właśnie tym, czego potrzebujesz!

Produkt ten pojawił się na polskim rynku dopiero niedawno, ale już udało mi się ugruntować swoją pozycję jako ulubiony produkt wśród kulturystów i sportowców, którzy muszą szybko chudnąć i utrzymać niski procent tkanki tłuszczowej.

Wynik odchudzania po 25 dniach przyjmowania kropel KETO DIET :

Wynik odchudzania po 35 dniach przyjmowania kropel KETO DIET :

Wynik odchudzania po 21 dniach przyjmowania kropel KETO DIET :

Komentarze specjalistów:


Dr Daniel Marecki
endokrynolog, dietetyk.

Staż pracy: 24 lata


"Najważniejszą rzeczą w czasie odchudzania jest unikanie pogorszenia stanu organizmu. Niestety, najpopularniejszych metod odchudzania nie można określić mianem mało agresywnych. Bardzo trudno jest cały czas być na diecie, nie każdy może znieść długotrwałe ograniczenie pokarmu. Nie osiągając celu, ludzie zaczynają brać tabletki lub inne leki, z których większość powoduje poważne uszkodzenia ciała, równowagi hormonalnej i zaburzenia funkcji wątroby i zmniejszenie odporności. Utrata masy ciała powinna być naturalna i nie wpływać na procesy wewnętrzne organizmu. Dziś KETO DIET to jedyny produkt, który zawiera naturalną phyroirisinę i ekstrakt z liści zielonej herbaty, które pomagają odchudzać się bez szkody dla zdrowia. Aktywne mikroelementy, zawarte w KETO DIET powodują przyspieszenie metabolizmu i stymulują intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Ich stężenie w pojedynczej dawce KETO DIET (25 ) poprawia te procesy co najmniej 10-krotnie. Jestem przekonany, że ten produkt jest jednym z najlepszych rozwiązań w nowoczesnym żywieniu. Ponadto jest to bezpieczny i solidny produkt, któremu można całkowicie zaufać."


Dr Elżbieta Burecka,
dietetyk-endokrynolog.

Staż pracy: 18 lat


"Kobiety często przychodzą do mnie we łzach. Próbowały wszystkiego, ale nic nie zadziałało, lub waga wróciła bardzo szybko. Wcześniej doradzałam im, żeby nie panikowały i spróbowały ponownie jakiś czas później. Kapsułki te można przyjmować codziennie, bez obaw o zdrowie. Dzięki KETO DIET spalisz do 5 kg tygodniowo w całkowicie naturalny sposób. Jest to w pełni naturalny produkt odpowiedni dla każdego, bez względu na płeć, wiek i ilość kilogramów do zrzucenia. Spadek masy ciała jest osiągany tylko poprzez spalanie tkanki tłuszczowej, a nie odwodnienie organizmu. KETO DIET od dawna zyskał popularność w Zachodnim odżywianiu i teraz podbija serca polskich konsumentów. Osobiście polecam ten produkt wszystkim moim pacjentom, a oni za każdym razem dziękują mi za odzyskanie szczupłej sylwetki."

Uwaga! Stwierdzono, że wrzesień to najlepszy czas na rozpoczęcie przyjmowania KETO DIET . Ze względu na zmiany średniej temperatury i przyspieszony metabolizm efekt stosowania wzrasta, a nadwaga spalana jest nawet o 45% szybciej.

Badania naukowe

Wyniki badań laboratoryjnych KETO DIET przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Zdrowej Żywności:

Grupa osób (100 osób) dotkniętych nadwagą przyjmowała kapsułki KETO DIET dwa razy dziennie - rano i wieczorem, przed posiłkami. Eksperyment trwał miesiąc. Żaden z ochotników nie zmieniał nawyków żywieniowych. W trakcie eksperymentu uzyskano następujące wyniki:

1. Obniżenie masy ciała 12 do 17 kg

 • strata 12 kg - spalenie 95% zapasów ciała
 • strata 17 kg - spalenie 100% zapasów ciała
 • * W tym przypadku "strata" oznacza pozbycie się tłuszczu.

  2. Znaczna poprawa metabolizmu.

  3. Poprawa stanu mięśni i aktywności fizycznej.

  4. Poprawa funkcji wątroby i układu hormonalnego.

  KETO DIET wykazał silny wpływ na przyspieszenie metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. kapsułki te są zalecane dla osób z nadwagą i tych, którzy mają nieregularny metabolizm.

Uwaga! Ostrzeżenie przed podrobionymi produktami! W Polsce KETO DIET można kupić tylko na stronie internetowej

Uwaga! Nasi czytelnicy mają możliwość zakupu KETO DIET ze zniżką do 50%! Naciśnij przycisk SPIN, aby poczekać na uruchomienie i zatrzymanie ruletki. Kto wie, może będziesz szczęśliwy, który wygrał dziś najlepszą zniżkę! Powodzenia

SPIN
Wygrałeś 50% zniżki!

OK
DYSKUSJA
127 użytkowników zostawiło 203 komentarzy
 • Na pewno spróbuję KETO DIET i podzielę się moimi wynikami. W tym roku idę na studia i naprawdę chcę zacząć nowe życie z nową szczupłą figurą. W szkole ciągle dokuczano mi z powodu mojej nadwagi, co naprawdę nie dawało mi spokoju. Zrzucę 10 kilo i stanę się Królową Roku!!
  11:51
 • Barbaro, najważniejszą rzeczą jest przyjmowanie zgodnie ze wskazówkami. Również z tego powodu, że produkt ten jest bardzo efektywny i zamiast 10kg można stracić 20 w krótkim czasie.

  Pozdrawiam, Dr Antoni Dolecki
  11:27
 • Drodzy, próbowałam terapii KETO DIET , te kapsułki naprawdę działają! Zażywałam je bez żadnych kłopotów, i tak teraz wyglądam!

  10:45
 • Niestety, nadal nie mogę stwierdzić tak ekscytujących wyników: zażywam KETO DIET tylko przez 4 dni. Ale szczerze, efekt już widać! Na pewno mi się uda! I wam też! :)

  10:21
 • Kochane, też zażywam KETO DIET , ale po dwóch tygodniach udało mi się zrzucić tylko 4,5 kg :(((
  10:05
 • Joanno, prawdopodobnie nieprawidłowo przyjmujesz kapsułki. Przeczytaj jeszcze raz instrukcję: musisz przyjmować 25 dwa razy dziennie, a twoje wyniki się poprawią!

  09:42
 • Witam wszystkich, zrzuciłam 11 kg w ciągu 3 tygodni, z pomocą tego produktu. Prawdziwe zwycięstwo!!! Minęło sześć miesięcy, a moja waga jest stabilna!

  09:20
 • Mnie też udało się schudnąć doskonale z pomocą tych kropel! Żadnych skutków ubocznych! Powodzenia wszystkich!

  09:01
 • Właśnie zażywałam KETO DIET , jedząc wszystko, co lubię. I tak udało mi się zrzucić 14 kg. Myślę, że KETO DIET do odchudzania jest najlepszym wyborem, jakiego kiedykolwiek dokonałam! Najlepsze jest to, że nie trzeba pocić się na siłowni, aby uzyskać idealną figurę. Naprawdę nie mam na to czasu ani woli... W skrócie, te kapsułki są najlepszym wyborem dla leniwych ludzi, jak ja! Polecam! Oto moje wyniki:

  08:30
 • Zanim zażyłem KETO DIET , ważyłem 90 kg. Kiedy byłem młody, byłem wysportowany i w doskonałej formie, ale z czasem zacząłem zbierać tłuszcz na brzuchu i biodrach. W wieku 35 lat musiałem jak najszybciej wrócić do formy! Trenowałem przez prawie rok, bez widocznych rezultatów. Po tym zacząłem zażywać KETO DIET codziennie i w ciągu kilku tygodni odzyskałem ciało, które sprawiło, że kobiety za mną szaleją! Chociaż te kapsułki mają efekt kumulacyjny i stabilizują wagę w dłuższej perspektywie, nadal trzymam w szafce kilka butelek KETO DIET :)

  08:05
 • Dla mnie KETO DIET był prawdziwym ratunkiem. Kilka lat temu miałam wypadek i nie mogłam się ruszać przez osiem długich miesięcy. Kiedy byłam przykuta do łóżka, przytyłam 25 kg! Stopniowo zaczęłam chodzić za pomocą kul, ale nie mogłam nawet marzyć o sporcie... Potrzebowałam długiej rehabilitacji i treningi mogły tylko pogorszyć mój stan. Otrzymałem moją pierwszą butelkę KETO DIET od przyjaciela, który właśnie wrócił z USA. Zaczął zażywać te kapsułki i schudł 13 kg w ciągu miesiąca! Też zaczęłam je zażywać, ale szczerze mówiąc nie wierzyłem, że pomogą. Brałem je według wskazówek: 25 dwa razy dziennie. Zaczęłam odczuwać zmiany po 5-7 dniach, brzuch zaczął chudnąć i zaczęłam odczuwać przyjemne uczucie w żołądku, moja aktywność jelit zaczęła prawidłowo funkcjonować. Mój metabolizm znacznie się poprawił. W ciągu pierwszych 2 tygodni schudłam 8,5 kg, a po kolejnym miesiącu schudłam 23,5 kg! Nigdy nie zmieniłem diety i ten proces odchudzania okazał się miły i łatwy! Wciąż jestem pod wrażeniem! Dziękuję mojemu przyjacielowi za sprowadzenie tej nowości z Ameryki, w przeciwnym razie nadal ważyłabym 83 kg.

  07:32
 • Nie wiem jak w przypadku innych osób, ale KETO DIET zdziałał ze mną cuda. Jestem szczęśliwa i dumna ze swojego wyniku-schudłam 16 kg w 4,5 tygodnia. Ultra-szybki proces odchudzania!

  15:54
 • Może po prostu powinniście mniej jeść? Rozumiem, że dzieci dorastają i potrzebują wielu składników odżywczych. Ale jesteście dorośli, nie możecie się powstrzymać?!
  15:20
 • Lucyno, niestety to nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Niektórzy ludzie nie mogą schudnąć naturalnie, po prostu zmniejszając ilość jedzenia, które jedzą. Są genetycznie podatni na nadwagę i nie mogą schudnąć tak łatwo, nawet za pomocą diety lub uprawiania sportu. Jeśli nie masz tego problemu, jesteś szczęściarą. Zapewniam cię, nie każdy tak ma. Dlatego KETO DIET jest niezbędny do aktywacji metabolizmu i szybko rozkłada podskórne tłuszcze.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  14:35
 • Doktor ma rację! Ciągle jestem na diecie, bez skutku. W pewnym momencie moja waga się stabilizuje i nie mogę schudnąć bardziej, nawet, jeśli umrę z głodu...
  13:50
 • Jestem zaskoczona, że wiele osób uważa, że tylko dietetycy znają ten produkt - te kapsułki pomogły mi schudnąć 14 kg pół roku temu. A teraz chcę powtórzyć cykl zażywania, po prostu na wszelki wypadek, żeby naładować organizm witaminami. Produkt ten jest koncentratem naturalnych roślin i jest bezpieczny. Również moi przyjaciele znają ten produkt od dawna, to naprawdę nie jest tajemnica. ZDJĘCIA PRZED I PO

  12:55
 • Po co te wszystkie standardy? Dlaczego wszyscy muszą być szczupli? Ja na przykład ważę 79 kg i mam 167 cm wzrostu, wcale się tego nie wstydzę. Lubię swoje ciało i czuję się świetnie!
  11:58
 • Trendy i moda XXI wieku sprawiają, że dziewczyny podejmują ekstremalne środki, aby tylko wyglądać jak modelki, często takie środki wpływają na ich zdrowie. Dlatego ten produkt został opracowany, aby ludzie chudli bez szkody dla zdrowia.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  11:31
 • Dziewczyny! Muszę natychmiast schudnąć, 9 kg!!! SOS!!! CO MOGĘ ZROBIĆ? Nienawidzę diet i nie chcę się zagłodzić. Trening na siłowni, jaja sobie robicie? Czy ten KETO DIET jest tak skuteczny, jak wszyscy tutaj twierdzą?
  10:55
 • Magdo, lenistwo nie jest najlepszą ludzką cechą, ale masz szczęście! KETO DIET jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  10:27
 • Oficjalna strona producenta- czy to jedyne miejsce, gdzie można kupić oryginalne kapsułki KETO DIET ?? A może można je kupić w dowolnym sklepie internetowym?
  10:05
 • Emilio, obawiam się że tak. Wiesz, zwykłe apteki narzucają ogromną marżę na produkt, a jego koszt znacznie wzrasta. Ponadto oszustwa są powszechne w Internecie i jeśli kupujesz podrobiony produkt, ryzykujesz swoje zdrowie. Na oficjalnej stronie producenta można kupić oryginalny i bezpieczny produkt w najbardziej korzystnej cenie, czasami również mają promocje, jeśli masz szczęście.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  09:34
 • Zażywałam kapsułki KETO DIET przez dwa miesiące. Ale to było prawie rok temu. Miałam wiele problemów z nadwagą, ale teraz nawet o tym nie myślę, jem wszystko i nie tyję. Naprawdę podoba mi się efekt tych !!!

  09:08
 • Teodoro, moja rada dla ciebie brzmi: aby ustabilizować swój wynik na dłuższy czas powtórz cykl zażywania KETO DIET . Nawiasem mówiąc, zbilansowana dieta nie zaszkodzi.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  08:27
 • Ważę 97 kg i nie wiem jak je stracić... Obawiam się, że wkrótce będę ważyła 100 kg. Pomocy! CO MOGĘ ZROBIĆ? Czy powinnam zamówić te cudowne kapsułki?
  08:04
 • Saro, oczywiście możesz szukać gdzie indziej, ja osobiście jednak zamówiłam je na oficjalnej stronie producenta. Nie chcę ryzykować, że zachoruję!
  07:30
 • Saro, proszę, nie panikuj, wszystko da się rozwiązać. Zacznijmy stopniowo. Po pierwsze, niestety, nie można znaleźć w zwykłej aptece. Już wyjaśniłem dlaczego. Po drugie, zamów KETO DIET i postępuj zgodnie ze wskazówkami. I na pewno ci się uda

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  12:38
 • Witam wszystkich!! Jestem matką dwojga dzieci i, o ile pamiętam, zawsze starałam się schudnąć... Dieta mi nie pomaga, bo po kilku dniach załamuję się i zaczynam jeść wszystko, co tylko się da. Nie mam czasu na ćwiczenia. Przeczytałam o KETO DIET w tym artykule i teraz jestem ciekawa. Powiedzcie mi, jak długo muszę brać te kapsułki, żeby wyniki się pokazały? Z góry dziękuję!
  12:18
 • Cześć! Mam 50 lat i naprawdę chciałabym schudnąć. W tym wieku trudno jest schudnąć, ponieważ metabolizm spowalnia... Dlatego też zamówiłam środek KETO DIET i zrzuciłam 19 kg! Efekt mnie zaskoczył! Do 19 kg w półtora miesiąca!! Nie spodziewałem się takich rezultatów, jestem dwa razy bardziej szczęśliwa! Dziękuję za artykuł. Polecam KETO DIET wszystkim

  11:45
 • Świetnie, odkryłem KETO DIET przez przypadek. Nie miałem już nadziei na schudnięcie i prawie pogodziłam się z faktem, że na zawsze pozostanę gruba. Ale kiedy zamówiłam te kapsułki i przeszłam cykl zażywania ich, prawie się nie rozpoznałem! Schudłam 17 kg! To dopiero początek: myślę, że za chwilę powtórzę zażywanie. Te kapsułki są naturalne, więc nie szkodzą zdrowiu. Czuję się nawet lepiej. Najlepsze jest to, że nie trzeba zmieniać nawyków, niekonieczna też jest dieta. Robisz to, co wcześniej i chudniesz z KETO DIET . Nie wiem, kto wynalazł ten produkt, ale jestem naprawdę wdzięczna.
  11:38
 • To nierealne uczucie, kiedy czegoś naprawdę chcesz, ale myślisz, że to prawie niemożliwe. A potem cud. Schudłam już 10 kg i ciągle odchudzam się w tym samym tempie. Moi przyjaciele myślą, że jestem na ścisłej diecie i martwią się o mnie. Ale nie mówię im nic o KETO DIET , chcę im zrobić niespodziankę. :)
  10:58
 • Naprawdę, nie ma powodu dziękować! Dla nas to wielki zaszczyt - pomagać ludziom, przecież jesteśmy lekarzami i chcemy dbać o zdrowie każdego.

  Pozdrawiam, dr Albert Marecki
  10:14
 • Gdzie kupić te kapsułki?? Nie mogłam ich znaleźć w żadnej aptece. Chcę oryginał, nie podróbkę. W przeciwnym razie nie uzyskam żadnych rezultatów...
  09:57
 • Powtórzę jeszcze raz: KETO DIET można zamówić tylko na oficjalnej stronie producenta. Aby się nie pomylić, wystarczy kliknąć na przycisk" Przejdź do strony producenta " poniżej! Specjalnie dla naszych czytelników jest teraz duża zniżka, uzgodniona z producentem. To nie potrwa długo, więc pośpieszcie się z zamówieniem! I proszę, uważajcie na podróbki.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  09:24

Napisz komentarz


Zamów KETO DIET z 50% zniżką tylko do NIE PRZEGAP KETO DIET z 50% zniżką